Kiedy myśleliście, że nie patrzę…

dynia 027

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem, że powiesiliście mój pierwszy rysunek na lodówce i od razu nabrałem ochoty, żeby narysować następny.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem, jak gotujecie moje ulubione danie i tak nauczyłem się, że pozornie drobne rzeczy mogą mieć ogromne znaczenie i sprawiać ogromną radość.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem jak nakarmiliście bezdomną kotkę i zapragnąłem być tak samo dobry dla zwierząt jak wy.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem, że troszczycie się o nasz dom i o członków rodziny i to pokazało mi jak ważne jest dbanie o najbliższych.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem jak ofiarowujecie swój czas i pieniądze, aby pomoc ludziom którzy nic nie mają i dowiedziałem się, że ci którzy coś mają, muszą pomagać tym, którzy nie mają nic.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem, że przygotowaliście jedzenie dla chorego przyjaciela i dowiedziałem się, że należy pomagać sobie nawzajem w potrzebie.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem łzy w waszych oczach i dowiedziałem się, że pewne rzeczy przynoszą ból i że płacz jest częścią ludzkiego życia.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem jak podchodzicie do swoich obowiązków, nawet kiedy jest ich bardz dużo i to pokazało mi się, że będę musiał być odpowiedzialny, kiedy podrosnę.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, zobaczyłem jak się modlicie i tak dowiedziałem się, że istnieje Bóg z którym zawsze mogę porozmawiać i Mu ufać.

 

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, ja wyniosłem dla siebie nieskończenie wiele lekcji życiowych, których potrzebowałem, żeby stać się dobrym i szczęśliwym człowiekiem, kiedy dorosnę.

Kiedy myśleliście, że nie patrzę, ja patrzyłem na Was i chciałem Was uściskać i powiedzieć „ Mamo, Tato, dziękuję za wszystko to co zobaczyłem, kiedy myśleliście, że nie patrzę!”

 

 

Można podzielić się ze znajomymi!

Leave a Reply