Wspólne czytanie

IMG_0060-001

  • Nie masz czasu na czytanie?
  • Lista książek, które chcesz przeczytać rośnie z każdym miesiącem, lecz czasu na nie ciągle brakuje?
  • A dziecko rośnie i codziennie stawia przed nami nowe wyzwania, na które czasami naprawdę nie wiesz, jak odpowiedzieć?

Dlatego chciałabym Wam dzisiaj zaproponować, aby razem zacząć czytać ciekawą literaturę dla rodziców. Bo w grupie wszystko robi się łatwiej i szybciej, grupa motywuję i pomaga, wspiera i podpowiada!

Proponuję zacząć od podstaw, od źródeł wiedzy dla każdego rodzica, od dzieła światowego autorytetu: Janusza Korczaka i książki pt. „Jak kochać dziecko”.

Dzieło jest tak wszechstronne, że odpowiada nie tylko na pytanie zawarte w tytule, ale także przeczytamy o karmieniu, spaniu, zabawie, zdrowiu oraz jak traktować dziecko, jak docenić jego osobowość, przekazać wartości i pomóc mu w rozwoju.

Raz w tygodniu będzie pojawiało się na stronie Mamclub 15stominutowe nagranie audio, którego można wysłuchać – jak audiobooka -  podczas zmywania, sprzątania czy obierania ziemników.

Podzieliłam książkę na tematyczne  rozdziały i dopasowałam ćwiczenia, żeby przeczytanie tak ważnej ksiązki było jak najbardziej wartościowe dla Nas.

Zapraszam do wspólnego czytania!!!

Jeżeli jeszcze nie mam Twojego adresu mailowego w Mamclub, to wpisz go tutaj i będziesz na bieżąco informowany o nowych rozdziałach pojawiających się w ramach projektu „Wspólne czytanie”.

Newsletter

Można podzielić się ze znajomymi!

Leave a Reply